קצת עלינו

300 ישראל הינה מסגרת ספורט חינוכית לבני נוער, המשלבת שיטת אימונים ייחודית, אינטנסיבית ומלאת אדרנלין לצד חינוך למנהיגות, הגשמה עצמית והתמודדות עם אתגרים. החניכים שלנו מחוייבים להתקדם אל המטרות באמצעות התמדה ועבודה קשה. הצוות המקצועי מהווה עבור החניכים מקור השראה. האימונים, ההדרכה, הליווי האישי, ההקפדה על סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים לצד דוגמה אישית – מהווים עבור החניכים מסגרת תומכת המעודדת צמיחה.  

300 ישראל פועלת בכמה מרכזים ברחבי הארץ ומספר החניכים בה לא יעלה על 300 מתוך עיקרון: איכות לפני כמות. לצד האימונים הייחודים שפיתחנו, אנו מעניקים לחניכים מעטפת מקצועית לה זוכים ספורטאים בענפים מקבילים ובכלל זה: פסיכולוג, פזיותרפיסט, ותזונאי.

300 ישראל היא משפחה. המאמנים והחניכים שלנו חותרים יחד להפוך לאנשים טובים יותר, לשפר את עצמם ואת יכולותיהם, וכמו מעגלים במים, להרבות טוב בחברה.

צוות 300: אנו מאמינים, שערכים נבנים דרך ספורט, צוות המאמנים הינם ספורטאים, הפועלים למימוש הפוטנציאל בקרב משתתפי הקבוצה.

ניר אליאור, מנכ"ל ומייסד: כל חיי עסקתי בספורט, אם זה שחייה, כדור מים, גלישת גלים וספורט אקסטרים. שירתי בצבא ביחידה מיוחדת בחיל האוויר כלוחם וכמפקד. עם שחרורי מצה"ל, פעלתי להרחיב את השכלתי בתחומי הספורט, הפסיכולוגיה וההתפתחות האישית. אני רואה בספורט דרך חיים המעצבת אותי כמחנך, כחבר, כאדם300 ישראל, הינה  פלטפורמה חינוכית וספורטיבית אותה פיתחתי במטרה לאפשר לבני נוער בראשית דרכם כבוגרים להתפתח ולגלות את המיטב שבהם דרך אימונים חוויתיים ומאתגרים.

מוזמנים לעקוב אחריי גם באינסטגרם >

אילן אליאור, פסיכולוג: בעל תואר שני בפסיכולוגיה, מרצה בכיר ויועץ לחברות מובילות במשק. מלווה את פרוייקט "ליד" לפיתוח מנהיגות ויצירתיות בקרב בני נוער.

דן כהן, פיזיותרפיסט: פיזיותרפיסט ספורט ומדריך לכושר הישגי.

חן שרייבר, תזונאי: דיאטן קליני המתמחה בספורט, חוקר בתחום התזונה והפיסיולוגיה של המאמץ. רוכב אופניים תחרותי.

לפרטים וליצירת קשר >>